Turniej Miast 2011 Memoriał Profesora Zbigniewa Religi
III Turniej Miast Memoriał Profesora Zbigniewa Religi 2011 w Poznaniu Turniej Miast 2011 – Poznań W czwartek, 23 czerwca 2011 roku, na lewym brzegu rzeki Warty w Poznaniu rozegrany został III Ogólnopolski Wędkarski Turniej Miast. Gościnność Poznania Poznań dla uczestników i sympatyków Turnieju okazał się wybitnie gościnnym miastem. Pomimo rozgłaszanych przestróg domorosłych synoptyków wychowanych na internetowych mapach pogody, zapowiadana burza z ulewą w Grodzie nad Wartą nie wystąpiła. W zamian dla wędkarzy świeciło piękne czerwcowe słońce, zasłaniane od czasu do czasu płynącymi chmurami. Wiał dość mocny zmienny wiatr, który mógł doliczyć na swoje konto po imprezie minimum cztery uszkodzenia wędkarskich tyczek. Otwarcie Turnieju Trzeci Turniej Miast minutą ciszy, upamiętniającą pamięć Profesora Zbigniewa Religi – patrona imprezy wielkiego Polaka, Wędkarza – uroczyście otworzył prezes Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Poznaniu, Jerzy Musiał. Uczestnicy W rywalizacji głównej Turnieju biorą udział dziesięcioosobowe ekipy reprezentujące miasta lub okręgi wędkarskie. W III edycji turniejowych zmagań w Poznaniu dzielnie walczyli reprezentanci następujących grodów: Olsztyna, Słubic, Poznania, Swarzędza oraz Okręgów Polskiego Związku Wędkarskiego: Poznań, Nadnotecki (Piła), Szczecin, Koszalin, […]

















